SDM Partners успішно захистила інтереси Mars Україна

SDM Partners успішно захистила інтереси Mars Україна

Ще за результатами 2013 – 2014 років у ТОВ «Ріглі Україна» (компанія, що входить у групу Mars та реалізує відомі бренди жувальної гумки та солодощів) виникли істотні переплати (майже 28 млн. грн.), пов’язані із авансовими податками на прибуток, які підлягали сплаті за діючим тоді законодавством.

Разом із тим, податкові органи не визнали цю переплату і, більш того, в результаті цього у ТОВ «Ріглі Україна» виник податковий борг, який податкові органи вимагали сплатити. ТОВ «Ріглі Україна» змушене було звернутися до суду з метою зобов’язання податкових органів визнати переплату, а також оскарження численних неправовірних вимог щодо податкового боргу.

Після багаторічної роботи команда SDM Partners (особливо Дмитро Сирота, Микола Мельник та Сергій Дзіс) використала усі можливі юридичні дії щодо відстоювання прав і інтересів ТОВ «Ріглі Україна» і, зрештою, ми раді повідомити про повну перемогу по всіх напрямках.

Правомірність позиції іноземного інвестора було підтверджено усіма ланками судових органів, а судові рішення були фактично виконані.

Окремо хотіли подякувати ТСК з питань захисту прав інвесторів, яка надала реальну підтримку щодо виконання рішення суду органами ДПС, і безперечно, щиро вдячні усій команді Mars, яка внесла неоцінний вклад у цей успіх!