Про нас

«Ми побудували довіру серед наших клієнтів завдяки сформованим прозорим принципам роботи, які залишилися незміннними від початку заснування фірми: високий професіоналізм фахівців та виключно висока якість наданих послуг, галузева експертиза команди, орієнтація на потреби бізнесу клієнта та впровадження ефективних інноваційних рішень для найбільш складних питань».

Дмитро Сирота,
Керуючий партнер SDM Partners

Юридична фірма SDM Partners надає повний спектр юридичних послуг національному й іноземному бізнесу, органам державної влади, міжнародним організаціям і фінансовим інститутам по всій території України. Наша команда юристів, які зарекомендували себе провідними експертами в українському праві, володіють унікальним для українського ринку практичним досвідом юридичного супроводу інвестиційних проектів в Україні.

Перевагами роботи з нами вважаємо наступне:

— якість юридичних послуг, які надаються завдяки світовим стандартам ведення юридичної практики з досконалими знаннями специфіки місцевого ринку;

— надання послуг по всій території України завдяки більш ніж 40 позаштатним юристам по всім регіонам країни;

— надання послуг у країнах Європи, Азії та Сполучених Штатах завдяки співпраці з більш ніж 500 іноземними партнерами — провідними юридичними фірмами;

— можливість закріплення юриста або команди юристів, які прийматимуть участь в повсякденному житті вашої компанії протягом оговоренного часу;

— розумні тарифи і гнучка система оплати послуг завдяки конкурентноспроможним погодинним тарифам, враховуючи сегмент ринку та якість наданих послуг. На вимогу клієнта, ми готові запропонувати фіксовані тарифи або визначити кількість витраченних годин в рамках конкретного проекту;

— надання юридичних послуг із застосуванням англійського права завдяки постійному Партнеру, який знаходиться у Великій Британії.

Наша історія та цінності

Наша історія та цінності

Заснувавши фірму у 2008 році, ми змогли створити команду професійних та талановитих фахівців, яка представлена 32 кваліфікованими юристами, багато з яких працюють разом понад 16 років. Основний наш принцип — це зосередженість на успіху наших клієнтів, завдяки сформованим принципам роботи, які залишилися незміннними від початку заснування фірми.

Наші послуги

Наші послуги

Будучи багатопрофільною юридичною фірмою, ми надаємо повний спектр послуг у таких сферах, як злиття i поглинання, антимонопольне та конкурентне право, комерційне право, міжнародна торгівля, інтелектуальна власність, банківська справа та фінанси, оподаткування, трудове право, нерухомість та будівництво, вирішення спорів, нафта і газ та послуги форензік та комплаєнс.

Наші досягнення

Наші досягнення

Досвід та якість юридичного супроводу SDM Partners та її окремих фахівців відзначено найавторитетнішими міжнародними дослідженнями та рейтингами, включаючи The Legal 500 та IFLR 1000. Ними підтверджено професійний досвід фірми у сферах корпоративного права, злиття та поглинання, банківського та фінансового права, нерухомісті та будівництва, оподаткування та інтелектуальної власності.