Мови:

Англійська, українська, російська.

Освіта:

Інститут міжнародних відносин Київського Національного Університету ім. Т. Шевченка. Кандидат юридичних наук.

Професійний досвід:

Сергій Дзіс має значний досвід (більше 20 років) у сфері господарського права, права інтелектуальної власності, різних питань нерухомого майна, і трудового законодавства.

До того, як приєднатися до команди SDM Partners, пан Дзіс був партнером однієї з лідируючих міжнародних юридичних фірм. Крім того, Сергій Дзіс займався юридичним супроводом зовнішньополітичних відносин в секторі роботи з приватними особами в Правовому департаменті Міністерства закордонних справ України і працював у провідному українському холдингу з виробництва, імпорту і реалізації компонентів харчових продуктів і харчових добавок, де відповідав за юридичну підтримку з різних питань поточної діяльності групи компаній.

Пан Сергій Дзіс має значний досвід в питаннях захисту прав інтелектуальної власності, в тому числі щодо патентів, торговельних марок, комерційних найменувань, авторських прав та суміжних прав, включаючи питання різного використання таких прав в Інтернеті, при розробці та користуванні різної складності програмного забезпечення, передачі даних, інших наукомістких процесах. Крім того, Сергій Дзіс успішно представляє інтереси клієнтів у судових спорах про порушення авторських прав, прав на винаходи, промислові зразки і знаки для товарів і послуг.

У корпоративному секторі пан Дзіс представляв інтереси різних міжнародних і вітчизняних клієнтів в численних різних угодах.

Пан Сергій Дзіс також має науковий ступінь і викладацький досвід в сфері прав інтелектуальної власності в Київському Національному Університеті ім. Т. Шевченка.

Визнання:

Сергія Дзіс регулярно рекомендують шановані міжнародні та національні рейтинги, такі як The Legal 500, IFLR 1000 тощо. В 2020 році визнаний Best Lawyers як Найкращий Юрист України в сфері інтелектуальної власності.