SDM Partners, представлена 32 юристами, в числі яких 6 партнерів, та 40 позаштатних юристів в усіх регіонах України. Наші партнери:

Дмитро Сирота

Керуючий партнер

Сергій Дзіс

Партнер

Сергій Дзіс вже понад 18 років представляє інтереси клієнтів у судових спорах щодо порушення авторських прав, прав на винаходи і промислові зразки, на знаки для товарів і послуг. Крім того пан Дзіс консультує з питань захисту прав інтелектуальної власності, включаючи розробку стратегії такого захисту. Крім того Сергій Дзіс є еспертом у сфері комерційного та трудового права.
Пан Микола Мельник вважається одним із кращих юристів, що практикують в сфері оподаткування та врегулювання податкових спорів. Вже понад 20 років Мельник виступає юридичним радником міжнародних та українських клієнтів з широкого кола податкових питань, починаючи з практичного застосування чинних правил оподаткування та міжнародного податкового структурування, і закінчуючи врегулюванням спорів з податковими органами України.

Юлія Соловйова

Партнер, керівник відділу розвитку бізнесу

Пані Соловйова відповідає за розвиток бізнесу, стратегію, маркетинг та визначення нових можливостей для фірми. Вона також керує організацією розвитку взаємовідносин з клієнтами.
Фелікс Аронович має досвід в адміністративних спорах з ДФС, ДСНС, Міністерством юстиції, а також в цивільних, господарських та кримінальних справах в більшості регіонів України. Брав участь у створенні, громадських і благодійних організацій, небанківських фінансових установ (кредитних спілок, ломбардів, ФФБ і т.д.). Фелікс має великий досвід представлення інтересів клієнтів в податкових спорах. До злиття ЮФ «SDM Partners» і адвокатського бюро «Аронович і партнери» Фелікс Аронович з лютого 1993 керував юридичною фірмою, яка потім змінила назву на адвокатське бюро «Аронович і партнери».
Практика Олександра Галуха охоплює широкий досвід у корпоративному, податковому, трудовому праві та багатьох інших юридичних питаннях які стосуються економічної діяльності іноземних та локальних компаній в Україні в нафтогазовому секторі. Пан Галух приймає активну участь у наданні юридичних консультацій урядовим органам щодо законопроектів у нафтогазовому сеторі.