Юридична фірма SDM Partners представлена 32 юристами, в числі яких 6 партнерів та 40 позаштатних юристів в усіх регіонах України.

Наші партнери:

 

Дмитро Сирота

Керуючий партнер

Основними галузями спеціалізації Дмитра Сироти є супровід локальних та міжнародних злиттів та поглинань. Пан Сирота є визнанним експертом у питаннях конкурентного, антимонопольного та корпоративного права.

Сергій Дзіс

Партнер

Сергій Дзіс вже понад 20 років представляє інтереси клієнтів у судових спорах щодо порушення авторських прав, прав на винаходи і промислові зразки, на знаки для товарів і послуг. Крім того пан Дзіс консультує з питань захисту прав інтелектуальної власності, включаючи розробку стратегії такого захисту. Крім того Сергій Дзіс є експертом у сфері комерційного та трудового права.
Пан Микола Мельник вважається одним із кращих юристів, що практикують в сфері оподаткування та врегулювання податкових спорів. Вже понад 26 років Мельник виступає юридичним радником міжнародних та українських клієнтів з широкого кола податкових питань, починаючи з практичного застосування чинних правил оподаткування та міжнародного податкового структурування, і закінчуючи врегулюванням спорів з податковими органами України.
Фелікс Аронович має досвід в адміністративних спорах з ДФС, ДСНС, Міністерством юстиції, а також в цивільних, господарських та кримінальних справах в більшості регіонів України. Брав участь у створенні, громадських і благодійних організацій, небанківських фінансових установ (кредитних спілок, ломбардів, ФФБ і т.д.). Фелікс має великий досвід представлення інтересів клієнтів в податкових спорах. До злиття ЮФ «SDM Partners» і адвокатського бюро «Аронович і партнери» Фелікс Аронович з лютого 1993 керував юридичною фірмою, яка потім змінила назву на адвокатське бюро «Аронович і партнери».

Крістіна Василькова

Директор з розвитку бізнесу

Перед тим, як приєднатися до команди юридичної фірми SDM Partners Крістіна займала керівну посаду в мультинаціональній компанії, очолюючи департамент маркетингу, PR та бренд менеджменту.

Олександра Місяць

Старший радник, керівник практики державних закупівель, адвокат, кандидат юридичних наук

Наіра Агакарян

Радник, керівник практики White Collar Crime