Заснування небанківської фінансової компанії

Заснування небанківської фінансової компанії

Команда SDM PARTNERS на чолі з партнерами Дзісом Сергієм, Ароновичем Феліксом та юристкою Непомящою Ганною виступили радниками чеської компанії у заснуванні та початковому супроводі небанківської фінансової установи (NBFC) на території України.

Юридична фірма неодноразово успішно супроводжувала подібні проекти. В той же час, заснування фінансової установи та отримання нею всіх необхідних документів дозвільного характеру за новими правилами, встановленими Законом про «Спліт» (Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо удосконалення функції із державного регулювання ринків фінансових послуг»), які вже почали діяти від 01 липня 2020 року, було вперше.

Незважаючи на новизну командою SDM PARTNERS в строк, набагато коротший за очікуваний, було отримано для компанії-клієнта статус фінансової установи з усіма необхідними для провадження такого виду господарської діяльності документами та ліцензіями.

Сергій Дзіс, партнер SDM PARTNERS: «Ми цінуємо співпрацю із нашими клієнтами, в тому числі компаніями-нерезидентами, які відкривають бізнес в Україні. SDM PARTNERS вкотре довели свою експертизу у питаннях заснування та супроводу фінансових компаній NBFC».