Форензік і комплаєнс

Ми маємо успішний досвід реалізації проектів у сфері запобігання та розслідування шахрайських дій та супроводження під час судових розглядів та комплесів.
Наші спеціалісти володіють глибоким розумінням української специфіки та законодавства, завдяки нашій великій досвіду роботи в Україні.

Наші експерти в області фінансового обліку, корпоративної розвідки та комплементу проведуть комплексний аналіз існуючої проблеми та допоможуть їй вирішити.

Послуги

  • Виявлення неблагонадійних фінансових операцій в рамках корпоративних структур
  • Комерційне розслідування (business intelligence) - комплексна перевірка благонадійності поточних і потенційних контрагентів
  • Послуги із запобігання неправомірним платежам; розробка внутрішніх нормативних документів та налаштування процесів
  • Управління ризиками у сфері фінансових зловживань і комплаєнс

Проекти

  • Проведення проекту з комерційного розслідування для одного із міжнародних лідерів ринку агропромислової продукції щодо комплексної юридичної перевірки дотримання діючими контрагентами законодавств України та низки країн СНД. В ході проекту були перевірені найбільші покупці продукції компанії (основні дистриб’ютори) на предмет законності їх діяльності, досліджені публічні джерела щодо ділової репутації, прихованих репутаційних та бізнес ризиків; надані рекомендації щодо мінімізації ризиків в роботі з такими компаніями.
  • Проведення проекту з незалежного правового розслідування господарської діяльності для Групи компаній – однієї з найбільших українських роздрібних торгівельних мереж. Проект передбачав спільну роботу фахівців у галузі фінансового та юридичного аналізу для виявлення та зниження ризику можливості фінансових правопорушень в рамках Групи, а також оцінки фінансових втрат Групи в результаті неналежного використання активів, витоку конфіденційної інформації. У ході проекту власникам Групи були надані рекомендації щодо мінімізації подібних ризиків у майбутньому.
  • Проведення проекту з перевірки основних контрагентів для однієї з найбільших компаній в СНД у галузі виробництва продуктів харчування щодо можливого прямого чи опосередкованого зв’язку з компаніями та особами в Україні та Російській Федерації, що перебувають під санкціями США та ЄС.