Офіс протидії рейдерству відновлює розгляд скарг

Офіс протидії рейдерству відновлює розгляд скарг

Офіс протидії рейдерству відновлює КОЛЕГІАЛЬНИЙ розгляд скарг у сфері державної реєстрації!

Нагадаю, що у грудні 2019 року Мінюст відкрив Офіс протидії рейдерству, який повинен розглядати скарги на дії державного реєстраторів та допомагати бізнесу протидіяти рейдерам.

Нещодавно, Мінюст повідомляв про сплеск рейдерства під час карантину. Наприкінці березня, міністр юстиції Денис Малюська написав про те, що: «Розпочались відверті і примітивні атаки, окремі зміни вносились до реєстрів навіть без підвантаження будь-яких документів. За останній тиждень такого нахабства сталося майже стільки ж, скільки за 4 місяці минулого року».

Тому, на час карантинних обмежень Офіс протидії рейдерству не зупиняв роботу, а лише змінив порядок своєї роботи. З 14 березня 2020 року розгляд скарг на рішення, дії або бездіяльність державного реєстратора, суб’єкта державної реєстрації прав або територіального органу Мін’юсту відбувався одноособово, без запрошення скаржників та інших осіб, упродовж 24 годин.
Однак, такий порядок розгляду надавав можливість розглядати тільки скарги які містить інформацію, що з боку державного реєстратора було допущено СЕРЙОЗНІ порушення закону.

Нажаль, не всі скарги можуть бути розглянути в одноособовому порядку. Є складні та об’ємні справи, які потребують детального вивчення та аналізу, що може бути реалізовано тільки колегіальним розглядом. Тому, для бізнесу є важливим та необхідним відновлення колегіального розгляду скарг Офісом протидії рейдерству.

Як бачимо, Мінюст дослуховується до проблем бізнесу та оперативно реагує на його потреби. Так, 14 квітня на сторінці Офісу протидії рейдерству у Fаcebook було розміщено публікацію про відновлення колегіальний розгляд скарг.
Посилання на публікацію: https://bit.ly/2V98loX

У разі виникнення будь-яких додаткових питань ви можете звернутися до:
Керуючого Партнера Dmytro Syrota d.syrota@sdm-partners.com або
Радника Наира Агакарян n.agakarian@sdm-partners.com