Злиття SDM Partners та «Аронович та Партнери»

Злиття SDM Partners та «Аронович та Партнери»

Юридична фірма SDM Partners та адвокатське бюро «Аронович та Партнери» оголошують про злиття. Команда «Аронович та Партнери» вливається в склад SDM Partners.

В той час, як SDM Partners здобула репутацію одної із провідних юридичних фірм України, що успішно надає підтримку своїм українським та міжнародним клієнтам вже більше 9 років в усіх галузях права, «Аронович та Партнери» є одним із найперших адвокатських бюро незалежної України, яке розпочало діяльність ще у 1993 році та вже 24 роки успішно надає професійні юридичні послуги як юридичним, так і фізичним особам.

Як зазначає керуючий партнер SDM Partners Дмитро Сирота: «В першу чергу, вказане злиття підсилить адвокатську практику SDM Partners в сфері цивільних та сімейний справ, а також кримінального права, яку очолить Аронович Фелікс — засновник «Аронович та Партнери» та новий партнер SDM Partners».

Аронович Фелікс також відзначив, що, використовуючи значний досвід «Аронович та Партнери» та високі міжнародні стандарти роботи SDM Partners, наша команда ще краще зможе надавати послуги клієнтам в даних сферах цивільного, сімейного та, особливо актуального в наші дні, кримінального права.