Семінар: «Cанкції РНБО щодо компаній російського походження»

Семінар: «Cанкції РНБО щодо компаній російського походження»

У зв’язку з указом Президента, який ввів в дію рішення РНБО про оновлення списку санкцій проти низки компаній російського походження, у процесі семінару, ми пропонуємо розглянути питання дії заборони на 1С в Україні і подальші дії компаній, які використовують зазначене програмне забезпечення, використання офіційних сторінок компаній у заборонених соціальних мережах, інші зміни та їх вплив на український бізнес у зв’язку з вказаним рішенням.

Кому буде цікаво відвідати семінар?

Семінар буде цікавим, в першу чергу, фінансовим та маркетинговим директорам, спеціалістам з юридичної роботи та представникам інтернет-провайдерів.

Деталі семінару:

Дата: 31 травня 2017 р.

9.45 – 10.00 — Реєстрація учасників.

10.00 – 10.30 — Суть санкцій, їх поширення та вплив на український бізнес – Юрій Руденко, адвокат ЮФ SDM Partners.

10.30 – 10.45 — Перерва на каву.

10.45 – 11.15 — Бухгалтерський та операційний облік в Dynamics NAV – Кирило Руднєв, власник компанії SMART business.

11.15 – 11.30 — Питання та відповіді.

Спікери:

Юрій Руденко, практикуючий адвокат в фірмі SDM Partners, який має більш ніж 10-річний досвід роботи в галузі вирішення спорів, включаючи міжнародний комерційний арбітраж, а також місцеві судові процеси. Крім основної практики litigation and arbitration, Юрій має значний досвід в галузі корпоративного, комерційного та міжнародного приватного права.

Кирило Руднєв, експерт у сфері сучасник трендів ІТ-індустрії, візіонер, засновник компанії SMART business, на рахунку якої сотні успішних проектів автоматизації в більш ніж 40 країнах світу. Українська компанія SMART business — партнер Microsoft — володіє компетенціями Gold ERP, Gold CRM та Gold Cloud Productivity.
Для реєстрації на захід прохання до 30.05.2017 р. заповнити наступну форму.

Участь у заході безкоштовна.

Кількість місць обмежена, тому організатори зберігають за собою право відмовити у реєстрації у разі відсутності вільних місць.