Іноземним компаніям дозволили вести трудові книжки співробітників

Іноземним компаніям дозволили вести трудові книжки співробітників

Представництва іноземних компаній зможуть вносити записи і зберігати трудові книжки своїх працівників.

Відповідні зміни передбачені постановою Кабміну від 18 липня 2018 року № 571 та розпорядженням від 18 липня 2018 року № 513-р, які вже вступили в силу. Раніше трудові книжки громадян, які працюють у представництвах іноземних компаній і міжнародних організацій, повинні були зберігатися в облдержадміністраціях, а для Києва і Севастополя – в міськадміністрації. Відповідальність за ведення трудових книжок також покладається на представництво іноземного суб’єкта господарювання.

В Уряді зазначають, що таке рішення зменшить надмірний регуляторний тиск на бізнес, пов’язаний з необхідністю витрачати час і кошти на внесення відміток до трудових книжок Генеральною дирекцією з обслуговування іноземних представництв.