Іноземцям, що отримали дозвіл на роботу не потрібно періодично виїжджати за кордон

Іноземцям, що отримали дозвіл на роботу не потрібно періодично виїжджати за кордон

Іноземцям після отримання дозволу на працевлаштування не потрібно буде виїжджати за кордон і знову повертатися в Україну.

Відповідне рішення прийнято на засіданні Уряду 18 липня.

Зараз для отримання посвідки на проживання співробітники Державної міграційної служби вимагають від іноземців виїхати і повернутися в Україну. При цьому такий виїзд / в’їзд може бути здійснено через територію будь-якої країни і не передбачає отримання жодних додаткових документів. Прийняте Кабміном рішення передбачає скасування можливості відмови в оформленні дозволу на проживання на підставі того, що дата в’їзду в Україну передує даті отримання.