Юрій Руденко – новий партнер юридичної фірми "SDM Partners”

Юрій Руденко – новий партнер юридичної фірми "SDM Partners”

Юридична фірма “SDM Partners” оголошує про посилення керівного складу та рада вітати в своїй команді нового партнера – Юрія Руденка, адвоката, визнаного експерта у сфері вирішення спорів та комерційного права.

Юрій Руденко вже більше 10 років представляє інтереси клієнтів у корпоративних судових спорах, спорах про захист права власності, в трудових спорах. Крім того, пан Руденко консультує з питань реструктуризації заборгованості, а також питань, пов’язаних з нерухомістю.

До того, як приєднатися до команди “SDM Partners”, Юрій успішно займався розвитком своєї приватної практики “Yuri Rudenko Law Office”, яка, за спільним рішенням обох юридичних фірм, влилася у склад “SDM Partners”.

Дмитро Сирота, керуючий партнер “SDM Partners”, про призначення нового партнера: «Обрання Юрія Руденка партнером – це важлива подія для зростаючої практики вирішення спорів “SDM Partners”. Я впевнений, що таким чином ми ще сильніше зміцнимо наші позиції на ринку як фірма, що надає всебічну юридичну підтримку в усіх галузях бізнес-права в Україні».