Формула успіху бізнесу в Україні

Формула успіху бізнесу в Україні

3 грудня партнер SDM Partners Фелікс Аронович виступив в рамках форуму «Формула успіху бізнесу в Україні» у Вільнюсі. Форум був організований Enterprise Europe Network при Вільнюській торгово-промисловій палаті (CCIC Вільнюс) у співпраці з Посольством Литви в Україні, Міністерством економіки та піприємництва Литовської Республіки. В рамках своєї презентації Фелікс Аронович висвітлив актуальні новини законодавства, а також дав литовським підприємцям практичні рекомендації по роботі в системі державних закупівель Prozorro, захист бізнесу в Україні і можливостям фінансування проектів в Україні.
У заході взяли участь президент CCIC Вільнюс, голова Литовсько-української ділової ради Сігітас Леонавічюс, радник міністра економіки Литовської Республіки Єкатерина Рояка, радник експортного відділу Рімантас Шегжда, посол Міністерства закордонних справ Литовської Республіки в відділі економічної безпеки Гвідас Керушаускас і торговий аташе Посольства Литовської Республіки в Україні Сергеюс Тіхоміровас.
Торговий аташе Посольства Литовської Республіки в Україні Сергеюс Тіхоміровас підкреслив зростання литовсько-української та українсько-європейської торгівлі, зазначивши також, що посольство Литви в Україні завжди готове допомогти литовським підприємцям, які працюють в Україні.