Бізнес-сніданок на тему: "ІНВЕСТИЦІЇ У БУДІВНИЦТВО ТА НЕРУХОМІСТЬ В ПОЛЬЩІ. ВИКЛИКИ ТА МОЖЛИВОСТІ"- підводимо підсумки

Бізнес-сніданок на тему: "ІНВЕСТИЦІЇ У БУДІВНИЦТВО ТА НЕРУХОМІСТЬ В ПОЛЬЩІ. ВИКЛИКИ ТА МОЖЛИВОСТІ"- підводимо підсумки

Юридична фірма SDM Partners Law Firm та одна із провідних польських юридичних фірм Domański Zakrzewski Palinka sp. k. провели бізнес-сніданок, в ході якого були обговорені виклики та можливості інвестицій у будівництво та нерухомість в Польщі.
Особливим гостем заходу став Віктор Довгань, Заступник Міністра Інфраструктури, який зазначив, що Україна йде вперед у напрямку європейських проектів, а співпраця з Польщею є «нашим вікном у Європу».
Панельна дискусія заходу була присвячена розвитку польсько-українських економічних відносин в контексті ключових аспектів інвестицій в будівництво та нерухомість Польщі.
Керуючий партнер юридичної фірми SDM Partners Дмитро Сирота висвітлив особливості динаміки розвитку польсько-українських економічних відносин за останні роки.
Тетяна Корякіна (юрист Domański Zakrzewski Palinka sp. k ) та Tomasz Darowsi (партнер Domański Zakrzewski Palinka sp. K) поділилися практичними випадками та ключовими юридичними аспектами інвестицій в будівництво та нерухомість Польщі.