Визнання

Фірма відзначається бездоганною репутацією завдяки високій якості юридичної підтримки у супроводі складних локальних та транскордонних транзакцій, особливо в сферах злиття та поглинання та вирішення спорів. Професійними рейтингами окремо відзначаються такі галузі, як корпоративне та комерційне право, інтелектуальна власність, нерухомість та будівництво та оподаткування.

Саме тому фірма, наші практики та юристи неодноразово були відзначені міжнародними рейтингами, такими як Legal 500 та IFLR1000, «Ukrainian Law Firms: A Handbook for Foreign Clients», “Лідери ринку” та “Лідери практик” від “Юридичної газети”

Сергій Дзіс та Дмитро Сирота включені в список 2022 Best Lawyers ™
Сергій Дзіс та Дмитро Сирота включені в список 2022 Best Lawyers ™

Юридична фірма SDM Partners рада повідомити, що Сергій Дзіс та Дмитро Сирота включені в рейтинг кращих юристів України 2022 року. З тих пір, як він був вперше опублікований в 1983 році, Best Lawyers став повсюдно визнаним авторитетним довідником по вдосконаленню права.

Best Lawyers публікує свій список більше трьох десятиліть, завойовуючи повагу серед засобів масової інформації та громадськості як надійне і неупереджене джерело юридичних рекомендацій. Перший міжнародний список був опублікований в 2006 році, відтоді він розширився і тепер включає списки у більш ніж 75 країнах.

«Best Lawyers була заснована в 1981 році, аби підкреслити видатні досягнення юристів. Через три десятиліття ми пишаємося тим, що продовжуємо бути найнадійнішим і неупередженим джерелом юридичних рекомендацій у всьому світі », – говорить генеральний директор Філліп Грір.

Юристи зі списку Best Lawyers в Україні розділені по географічних регіонах і практиках. Вони перевіряються колегами на основі професійного досвіду і проходять процес аутентифікації, щоб переконатися, що вони відповідають поточній практиці та мають хорошу репутацію.

Юридична фірма SDM Partners вітає партнерів, які увійшли до списку 2022 Best Lawyers в Україні:

Сергій Дзіс:
• Інформаційні технології
• Інтелектуальна власність
• Закон про землекористування і зонування

Дмитро Сирота:
• Злиття та поглинання
• Нерухомість

The Legal 500 EMEA 2021 рекомендує SDM Partners
The Legal 500 EMEA 2021 рекомендує SDM Partners

Згідно з результатами щорічного аналітичного дослідження ринку юридичних послуг The Legal 500 EMEA 2021 SDM Partners була вкотре рекомендована в дев’яти сферах, таких як: Банківське Право, Фінанси та Ринки Капіталу; Комерційне, Корпоративне Право; Злиття та Поглинання; Інтелектуальна Власність; Нерухомість і Будівництво; Праця та Зайнятість; Оподаткування; Антимонопольне та Конкурентне право; Міжнародна торгівля; Приватні Клієнти.

В свою чергу, Партнери SDM Partners отримали індивідуальні рекомендації у наступних практиках:

 • Банківське Право, Фінанси та Ринки Капіталу (Партнер Сергій Дзіс та Керуючий Партнер Дмитро Сирота)
 • Комерційне, Корпоративне Право, Злиття та Поглинання (Керуючий Партнер Дмитро Сирота та Партнер Сергій Дзіс)
 • Праця та Зайнятість (Партнер Сергій Дзіс та Керуючий Партнер Дмитро Сирота)
 • Інтелектуальна власність (Партнер Сергій Дзіс та Керуючий Партнер Дмитро Сирота)
 • Нерухомість і будівництво (Партнер Сергій Дзіс та Керуючий Партнер Дмитро Сирота)
 • Оподаткування (Керуючий Партнер Дмитро Сирота, Партнер Микола Мельник та Сергій Дзіс)
 • Антимонопольне та Конкурентне право (Керуючий Партнер Дмитро Сирота)
 • Міжнародна Торгівля (Керуючий Партнер Дмитро Сирота та Партнер Сергій Дзіс)
 • Приватні клієнти (Керуючий Партнер Дмитро Сирота та Партнер Сергій Дзіс).
ЮФ SDM Partners визнана у 4 практиках у національному рейтингу Лідери ринку
SDM Partners визнана у 4 практиках у національному рейтингу “Лідери ринку” та “Лідери практик”

За рейтинговим доcлідженням вітчизняного ринку юридичних послуг “Лідери ринку” та “Лідери практик” від “Юридичної газети” SDM Partners була визнана у наступних практиках: авторське право та захист IВ, банківське та фінансове право, корпоративне та податкове право. Вітаємо команду юристів SDM Partners та дякуємо партнерам та клієнтам за довіру та підтримку.

ТОП-50 юридичних компаній Kyiv Post
SDM Partners відзначена незалежним рейтингом юридичних фірм в Україні за версією Kyiv Post

За результатами першого незалежного рейтингу юридичних фірм в Україні, проведеного виданням Kyiv Post компанія SDM Partners увійшла в ТОП-50 юридичних компаній, які оцінюються за такими категоріями: прозорість, відповідальність, доступність, інтернаціональність, соціальний баланс, сильні сторони. Велика частина дослідження включала порівняння цього рейтингу з іншими великими рейтингами в Україні та за кордоном, а також з’ясування того, що клієнти вважають важливим з точки зору цінності юридичної фірми.

IFLR 2020 Україна
IFLR1000 Financial and Corporate 2020 рекомендує SDM Partners в Україні

Авторитетне міжнародне рейтингове видання IFLR1000 Financial and Corporate вже декілька років поспіль рекомендує SDM Partners в сфері корпоративного права, злиттів і поглинань, банківського, фінансового права, супроводу проектів в Україні.

За результатами рейтингу, клієнти Фірми дали високу оцінку команді.

Нагадаємо, що IFLR1000 – це довідник провідних світових юридичних фірм та юристів, що працюють у галузі фінансового і корпоративного права. Видання публікується з 1990 р. і проводить дослідження в 120 країнах світу.
IFLR1000 фокусується на двох спеціалізованих дослідницьких проектах – Energy and Infrastructure (публікується в червні), Financial and Corporate (публікується в жовтні), де представлений річний огляд діяльності юридичних фірм по секторах і юрисдикціях, рекомендації клієнтів і колег, а також приклади великих угод. Публікується видавничим домом Legal Media Group групи Euromoney.

Ukrainian Law Firms. A Handbook for Foreign Clients
SDM Partners відзначена рейтинговим виданням Українських юридичних фірм 2018 року: Довідник для іноземних клієнтів (ULF 2018).

За результатами ULF 2018 (щорічне дослідження ринку юридичних послуг), SDM Partners визнана в наступних практиках:

 • Корпоративне право/ Злиття та поглинання
 • Банківське та фінансове право/ Ринки капіталу
 • Реструктуризація
 • Інтелектуальна власність
 • Праця та Зайнятість
 • Судові спори
 • Нерухомість
 • Оподаткування та трансфертне ціноутворення
 • Транспорт / Авіація / Суднобудівництво / Морське право.

В свою чергу, Партнери SDM Partners отримали індивідуальні рекомендації у наступних практиках:

Дмитро Сирота (керуючий партнер) – у таких практиках, як Банківське та Фінансове право, Корпоративне право, Ринки Капіталу, Реструктуризація, Труд та Зайнятість, Судові спори, Нерухомість, Транспорт.

Сергій Дзіс (партнер) – у сферах Корпоративного права, Ринків Капіталу, Інтелектуальної власності, Судових спорів, Транспорту.

Микола Мельник (партнер) – у сфері Оподаткування та Трансфертного Ціноутворення.

Юрій Руденко (партнер) – у практиці Судових Спорів.