Визнання

Визнання

Фірма відзначається бездоганною репутацією завдяки високій якості юридичної підтримки у супроводі складних локальних та транскордонних транзакцій, особливо в сферах злиття та поглинання та вирішення спорів. Професійними рейтингами окремо відзначаються такі галузі, як корпоративне та комерційне право, інтелектуальна власність, нерухомість та будівництво та оподаткування.

Саме тому фірма, наші практики та юристи неодноразово були відзначені міжнародними рейтингами, такими як Legal 500 та IFLR1000.

The Legal 500 EMEA 2017 рекомендує ЮФ “SDM Partners”

Згідно з результатами щорічного аналітичного дослідження ринку юридичних послуг The Legal 500 EMEA 2017 ЮФ “SDM Partners” була рекомендована у чотирьох сферах, таких як: Комерційне, Корпоративне Право, Злиття та Поглинання, Інтелектуальна Власність, Нерухомість і будівництво, Оподаткування.

В свою чергу, Партнери ЮФ “SDM Partners” отримали індивідуальні рекомендації у наступних практиках:

— Комерційне, Корпоративне право, Злиття та Поглинання (Керуючий Партнер Dmytro Syrota / Дмитро Сирота);

— Інтелектуальна власність (Партнер Serhiy Dzis / Сергій Дзіс);

— Нерухомість і будівництво (Партнер Serhiy Dzis / Сергій Дзіс);

— Оподаткування (Керуючий Партнер Dmytro Syrota / Дмитро Сирота та Партнер Mykola Melnyk / Микола Мельник).

ЮФ SDM Partners визнана у 4 практиках у національному рейтингу “Лідери ринку” та “Лідери практик”

За рейтинговим доcлідженням вітчизняного ринку юридичних послуг “Лідери ринку” та “Лідери практик” від “Юридичної газети” ЮФ “SDM Partners” була визнана у наступних практиках: авторське право та захист IB, банківське та фінансове право, корпоративне та податкове право. Вітаємо команду юристів ЮФ “SDM Partners” та дякуємо партнерам та клієнтам за довіру та підтримку.

IFLR1000 Financial and Corporate 2018 рекомендує ЮФ «SDM Partners» в Україні

Авторитетне міжнародне рейтингове видання IFLR1000 Financial and Corporate вже декілька років поспіль рекомендує ЮФ «SDM Partners» в сфері корпоративного права, злиттів і поглинань, банківського, фінансового права, супроводу проектів в Україні.

За результатами рейтингу, клієнти Фірми дали високу оцінку команді.

Нагадаємо, що IFLR1000 – це довідник провідних світових юридичних фірм та юристів, що працюють у галузі фінансового і корпоративного права. Видання публікується з 1990 р. і проводить дослідження в 120 країнах світу.
IFLR1000 фокусується на двох спеціалізованих дослідницьких проектах – Energy and Infrastructure (публікується в червні), Financial and Corporate (публікується в жовтні), де представлений річний огляд діяльності юридичних фірм по секторах і юрисдикціях, рекомендації клієнтів і колег, а також приклади великих угод. Публікується видавничим домом Legal Media Group групи Euromoney.