Володіння мовами:

Англійська, українська, російська

Освіта:

Київський державний університет економіки і права

Професійний досвід:

До того, як приєднатися до команди ЮФ «SDM Partners», Олександр Галух працював керівником юридичного відділу та старшим юридичним радником міжнародної нафтогазової компанії, заснованої в Україні для проведення розвідки глибоководної площі нафти і газу та розробки і виробництва продукції за першим українським договором про розподіл продукції. У якості керівника юридичного відділу він активно займався питаннями захисту міжнародних інвестицій та міжнародним арбітражем в Стокгольмі проти держави Україна. Він також представляв компанію на кінцевих етапах переговорів з метою врегулювання спору з українським урядом.

Його практика охоплює широкий досвід у корпоративному, податковому та трудовому праві та багатьох інших юридичних питанях, які стосуються економічної діяльності іноземних компаній в Україні, що працюють в нафтогазовому секторі.
Різні урядові органи та ділові співтовариства України, орієнтовані на міжнародну економічну діяльність, часто звертаються до Олександра з метою отримання юридичної консультації щодо різних законопроектів.